LD Seating


The cooperation with LD Seating was a very interesting experience for us. There is an engaging story behind this company, that we had a chance to listen and see by ourselves by visiting their headquarters. Czech company, which is headquartered in Boskovice, annually sells 70,000 units of chairs and seats that supplies and manufactures. We were surprised how big the company is, how many people are employed here and even more exciting was the fact that behind this great success is very nice and inspiring woman, Mrs. Jitka Hurábová, who founded the company and she manages it all until now.

S podnikáním začala jako mladá maminka, když vybírala tu správnou otočnou židličku pro své dítě a uvědomila si, jak moc kvalitní sezení na českém trhu chybí. Kvůli tomuto záměru objela půl Evropy, naučila se italsky a prošla mnoha různými etapami. Dnes se jí úspěšně daří jít o krok napřed s poptávkou a držet tak svou firmu konkurenceschopnou. Navštěvuje velké evropské veletrhy a podstatu sezení bere jako filosofii, nad kterou je třeba přemýšlet hlouběji a když se o svých myšlenkách a názorech rozpovídá, každý posluchač by byl přirozeně schopen poslouchat ji celé hodiny.


Křeslo Galaxy

Výrobkem, který jsme si u firmy LD Seating vybrali je výškově nastavitelné a otočné křeslo GALAXY. Toto křeslo je díky atraktivnímu designu nejen komfortním sezením, ale i nepřehlédnutelným prvkem interiéru. Jeho skořepina je vyrobena z vysoce kvalitní vstřikované studené pěny vyztužené ocelovým rámem. Tato technologie zaručuje dlouhodobě neměnou kvalitu sezení a zachování dokonalého vzheldu. 
Rozhodující vlastností pro nás byla jeho multifunkčnost a variabilita. Křeslo je výškově nastavitelné, otočné a má podnož na kolečkách. Proto ho můžeme použít jako relaxační křeslo, konferenční křesílko i pracovní či jídelní židli. Velkou předností je také možnost vybírat z mnoha potahů, jak textilních tak kožených. Křeslo se tak snadno sladí se zbytkem interiéru.
 

LD Seating
www.ldseating.com